Profesjonalne przeprowadzki lokalne Z nami przeprowadzka to czysta przyjemność

Przeprowadzki Wrocław

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w branży przeprowadzek na terenie Dolnego Śląska. W tym zakresie posiadamy olbrzymie doświadczenie oraz wykonane setki udanych i bezpiecznych przeprowadzek. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki mieszkań, biur, firm, magazynów itp. Posiadamy w tym celu samochody zabudowane w kontenery meblowe z wieloma mocowaniami co pozwala na komfortowy transport Państwa dobytku. Istnieje także możliwość usługi typu "zrób to sam" czyli wynajem samego auta bez tragarzy. Do, każdej przeprowadzki używamy pasów mocujących ładunek, mat antypoślizgowych pod ładunek, gąbek i folii do zabezpieczenia na samochodzie. Wykonujemy i specjalizujemy sie w lokalnych usługach takich jak przeprowadzki Wrocław i międzynarodowe przeprowadzki Wrocław. Gwarantujemy do każdej usługi fachową pomoc przy załadunku i rozładunku auta. Szybko , sprawnie a co najważniejsze w atrakcyjnej cenie przeprowadzicie się Państwo tylko z SidorTrans. Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy i kontaktu z nami.

Tanie Przeprowadzki Wrocław

Zamówić firmę do przeprowadzki to nie jest żaden problem. Na rynku są dziesiątki firm oferujących przeprowadzki czy transport Wrocław. Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim wybierzmy firmę, która może się pochwalić dużym doświadczeniem oraz, która zrealizowała już wiele jak nie dużo przeprowadzek. Poczytajmy opinie o danej firmie w internecie lub popytajmy przyjaciół. Firma taka powinna dysponować autem odpowiednim do naszej potrzeby i w szybki sposób wycenić naszą przeprowadzkę. Zwróćmy uwagę czy dana firma jest wyposażona w odpowiedni sprzęt do noszenia i zabezpieczania mebli. To wszystko, mówi że mamy do czynienia z profesjonalistami. Czy wtedy taka usługa będzie droga ? Oczywiście, że nie. W firmie SidorTrans profesjonalizm, doświadczenie, fachowość dajemy gratis.

Bezpieczne Przeprowadzki Wrocław

Jak wykonać przeprowadzkę idealną ? Zaplanujmy ją z wyprzedzeniem , zarezerwujmy termin z kilku dniowym lub kilku tygodniowym wyprzedzeniem. Dogadajmy się z firmą kto pakuje rzeczy. Jeśli chcemy zrobić to samemu kupmy solidne kartony oraz mocne worki na ubrania. Delikatne rzeczy pakujmy osobno i zabezpieczajmy folią bąbelkową. Spakowane kartony i worki ponumerujmy i zaklejmy taśmą. Meble muszą zostać zabezpieczone przez firmę przeprowadzkową folią oraz narożnikami. Po zniesieniu i załadowaniu, zwróćmy uwagę na ich zabezpieczenie na samochodzie przez pracowników. Po bezpiecznym przewozie i wniesieniu sprawdźmy pakunki zgodnie z numeracją, stan mebli po rozpakowaniu oraz elementów delikatnych. Wnoszoną lodówkę podłączmy po kilku godzinach od przewozu do prądu. To są wskazówki, lecz każda przeprowadzka rządzi się swoimi prawami, dlatego bądźmy cały czas aktywni przy, każdym jej etapie. Bądź w kontakcie z SidorTrans ;)