Wieloletnie doświadczenie 100% profesjonalizmu

W wielkim skrócie o Sidortrans

Firma nasza rozpoczęła swą przygodę z usługami transportowymi już w roku 1994. Dysponując jednym autem dostawczym świadczyliśmy usługi lokalnie na terenie Wrocławia zarówno dla firm jak i osób prywatnych. W następnych latach rozszerzaliśmy zarówno naszą flotę pojazdów jak i zakres oferty o kompleksowe przeprowadzki. W 2003 roku dysponowaliśmy już kilkoma pojazdami dostawczymi, a usługi nasze obejmowały cały kraj.

Bezpieczny transport i przeprowadzki to nasz cel.

Od 2010 roku firma nasza oferuje zarówno licencjonowany krajowy transport ciężarowy Wrocław, Polska do 5 ton jak i międzynarodowy do 1,5 tony. Wykonujemy jedne z najbardziej profesjonalnych przeprowadzek wykorzystując do tego meblowozy wyposażone we wszelkie niezbędne materiały do przewożenia i przenoszenia mebli. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy profesjonalną , miłą i rzetelną obsługę firm i osób indywidualnych.

Szybko, tanio, solidnie - tylko z SidorTrans :)

Dziś z racji naszego doświadczenia na rynku firm transportowych z pełną odpowiedzialnością gwarantujemy Państwu szybką i sprawną realizację Waszego zlecenia w bardzo atrakcyjnych cenach. Z nami dokonacie transportu towaru , w każdy zakątek Europy w miłej cenie. Zapraszamy do kontaktu.