Lokalny transport Wrocław i okolice Lokalny transport Wrocław i okolice

Transport Wrocław

Transport Wrocław to usługa, w której specjalizuje się od lat firma SidorTrans. Usługi te świadczymy od 1994 roku , więc o doświadczeniu i profesjonalności nie musimy pisać. Dysponujemy flotą aut dostawczych i ciężarowych z windą załadowczą. W ofercie są takie usługi jak dowóz towaru, mat. budowlanych, mebli, AGD do klienta. Obsługujemy wszelkiego rodzaju hurtownie jak i firmy usługowe czy produkcyjne. Dowozimy towar z takich klepów jak IKEA, AGATA MEBLE, BODZIO, OBI, CASTORAMA i innych. Zatrudniamy solidnych i doświadczonych kierowców z bardzo dobrą topografią Wrocławia i okolic. Przewozy są możliwe od poniedziałku do piątku oraz w weekendy, bez żadnych dodatkowych opłat.

Usługi Transportowe Wrocław

Przy wyborze firmy transportowej, należy rozpatrzeć kilka spraw, by wszystko odbyło się tak jak tego oczekujemy. Po pierwsze gdzie szukać takiej firmy? Jest wiele źródeł, ale najbardziej popularną to oczywiście internet. Tutaj szukając mamy setki ofert typu bagażówka Wrocław, z których musimy wybrać tą jedną. Warto przy wyborze zwrócić uwagę na reputację danej firmy, jej opinie wśród internautów, doświadczenie oraz zakres usług danej firmy transportowej. Gdy wytypujemy jedną lub kilka firm, napiszmy do nich lub zadzwońmy i sprawdźmy czy rozmawiają z nami fachowym językiem oraz czy potrafią szybko ocenić i wycenić nasze zlecenie. Wybierzmy tą firmę, która zdaje się dla nas w pełni profesjonalną i kompetentną. Wybierzmy SidorTrans bo tacy są !

Tani Transport Wrocław

Każde zlecenie transportowe różni się od siebie i do każdego należy podejść indywidualnie. Odnosi się to także do wyceny usługi. Cena jest zależna od tego co przewozimy , jaki jest ciężar ładunku oraz czy jest potrzebna pomoc przy załadunku i rozładunku. Ważne także jest to czy jest to transport krajowy czy transport międzynarodowy. Ładunek, który przewieziemy autem do 3,5 tony na terenie Wrocławia bez żadnej pomocy to z pewnością najtańsza usługa w granicach 40 - 80 zł. Transport większych ładunków to jest także większa cena, która jest wyliczana indywidualnie. Tak samo wyliczana jest pomoc przy załadunku czy wniesieniu towaru do domu lub mieszkania. W firmie SidorTrans potrzebujemy tylko informacji dotyczących: co chcemy przewieźć , skąd i dokąd. Profesjonalnie i fachowo wycenimy Twoją usługę w mgnieniu oka. Zapraszamy.